Kdo jsme

Dáme úklid

Šetříme Váš čas i energii. Tvoříme zdravější prostředí a podporujeme pohodu ve firmách i u Vás doma. Dejte navždy sbohem starostem s úklidem!

Clean Masters z Dámeúklid.cz to vyřeší za Vás.

Nejsme začátečníci v oboru! Na trhu působíme již 10 let. Nyní Vám představujeme nový koncept jednoduchého a spolehlivého systému úklidových služeb, které přizpůsobujeme na míru Vašim potřebám. Působíme ve Frýdku-Místku a jeho širokém okolí.

Náš příběh se začal psát v roce 2010. Počátky podnikání byly opravdu skromné. Začínali jsme na kole s kyblíkem na řidítkách a hadrem v batohu, ale s úsměvem na tváři!

Díky tomu víme, jak je úklid náročným a důležitým faktorem v životě každého z nás. Je nezbytný, ale zároveň časově náročný. Dámeúklid.cz vyrostl a stal se pro Vás spolehlivým partnerem v oblasti čištění a úklidu. Díky nám budete mít více času na to, co je opravdu důležité. 

Po mnohaletých zkušenostech jsme sestavili kvalifikovali tým Clean Masters, který se přizpůsobí na míru Vašim specifickým požadavkům v oblasti úklidu. Pracujeme s moderní úklidovou technologií a profesionální chemií. 

Realizujeme úklidy pravidelné, jednorázové, postavební nebo předkolaudační. Nabízíme komplexní úklidy domácností, firem, ordinací nebo komerčních prostor.Potřebujete uklidit?

Dámeúklid.cz je dostupný všem, kteří jej potřebují. Objednat si nás můžete prostřednictvím webových stránek nebo telefonicky. 

Úklidy zajištujeme ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově, Českém Těšíně a okolních obcích.

Pro dostupnost našich úklidových služeb a nezávaznou cenovou nabídku zdarma nás neváhejte kontaktovat.