Naše služby

Dezinfekce a dezodorizace ozonem

Čištění interiéru ozonem nabízí účinné odstranění virů z prostředí, plísní, choroboplodných zárodků a jakýchkoliv pachů.

Dezinfekce ozonem znamená stoprocentní likvidaci bakterií, virů, plísní a alergenů. Zatočí i se štěnicemi v bytě nebo s roztoči a blechami ale také čistí vzduch a likviduje nežádoucí pachy včetně původce pachů jako je zatuchlost, pach plísně nebo cigaretový kouř. Generátor ozonu se ve vašem bytě dostane všude, do všech skulin, mezer a zákoutí, kam se běžná dezinfekce nedostane. Zničí tak i mikroorganismy, které dezinfekcí nebo chlorem nemůžete zlikvidovat a obohatí prostor o kyslík. Neexistují žádné bakterie a viry, které ozon nezničí. Dezinfekce ozonem nezanechává žádné stopy a nezpůsobuje žádné zdravotní potíže, které by mohly chemické dezinfekční prostředky zanechávat.

Využijte dezinfekci ozonem také pro své auto a klimatizace. Ozon se v automobilu dostane všude, pronikne do autosedaček, do klimatizace  a do všech zákoutí a zničí vše, co by mohlo způsobovat zápach ale také viry, bakterie a další, stejně jako ve vaší domácnosti. 

Vlastníme Ulsonix G20000, který je schopný během 3 hodin vydezinfikovat byt o velikosti 3+1 a během půl hodiny Váš osobní automobil. 

Dezinfekce ozonem ulevuje alergikům a je šetrná k životnímu prostředí. Ozón se běžně vyskytuje v přírodě a v přiměřených dávkách je zdraví nezávadný. Doporučujeme zakomponovat dezodorizaci ozonem do prvního generálního úklidu a následně, dle potřeby do úklidu pravidelného.

Modelový příklad:


Čištění a dezinfekce domova, například byt 3+1 o výměře 80m2

(od 8Kč/1m3) od 1500Kč/byt

Čištění a dezinfekce auta včetně klimatizace

od 500Kč/automobil

Úklidy zajištujeme ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově, Českém Těšíně a okolních obcích.

Pro kompletní cenovou nabídku dezinfekce ozonem se na nás neváhejte obrátit.