Naše služby

Úklid firem, kanceláří a komerčních prostorů

Hledáte firmu na úklid? Nevyplatí se Vám mít dalšího zaměstnance jen na úklid vaši firmy? Nabízíme kompletní úklid nebytových prostor, úklid kanceláří nebo výrobních průmyslových hal. Zajistíme denní nebo pravidelný úklid škol nebo jiných komerčních prostorů. Uklízíme také ordinace a lékařské praxe.

Poskytujeme pravidelný úklid kanceláří a veškerých komerčních prostorů. Uklidíme prostory vaši firmy i mimo Vaši pracovní dobu a vy a Vaši zaměstnanci se tak naplno můžete věnovat své práci v pravidelně uklízených prostorech. Nabízíme čištění kancelářských židlí, pohovek a veškerého čalouněného nábytku ve vaší společnosti. 

Zajistit pro Vás můžeme také úklid restaurací, penzionů, hotelů a dalších objektů, které jsou nabízeny k pronájmu, jako jsou chaty, apartmány nebo airbnb byty, aby se u vás vaši hosté cítili jako doma a v bezpečí. V rámci úklidu krátkodobých ubytování můžeme nabídnout i další doplňkové služby, jako předání klíčů a ubytování Vašich hostů.

Samozřejmostí u nás jsou pravidelně proškolování pracovníci, ekologické přípravky a naprostá diskrétnost a důslednost. Ke každému našemu klientovi přistupujeme individuálně a dokážeme se přizpůsobit jakýmkoli podmínkám. Zajistit můžeme také doplňování hygienických potřeb a dezinfekce.  

Pro dostupnost našich úklidových služeb ve vaší firmě nám zavolejte a vše probereme, přijedeme se k Vám podívat a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku přesně podle vašich potřeb.

Úklidy zajištujeme ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově, Českém Těšíně a okolních obcích.

Pro dostupnost našich úklidových služeb a nezávaznou cenovou nabídku zdarma nás neváhejte kontaktovat.